2. místo pro 2. B ve výtvarné soutěži ,,Pestrost ptačího světa“

Třída 2. B se letos zapojila se svou skupinovou prací s názvem ,,Ptačí strom“ do výtvarné soutěže, kterou vyhlásilo SVČ Klubko a Městská knihovna ve Starém Městě.

Soutěž byla rozdělena do kategorií: I. kategorie: MŠ, II. kategorie: 1. – 2. třída ZŠ, III. kategorie: 3. – 5. třída ZŠ, IV. kategorie: 6. – 9. třída ZŠ, V. kategorie: skupinová práce.

Vernisáž výstavy se konala ve středu 13. března v 16.30 hodin v knihovně ve Starém Městě a žáci z naší třídy se jí zúčastnili v hojném počtu i se svými rodiči. Převzali si tak společně diplom za krásné 2. místo a cenu v podobě výtvarného materiálu, který bude sloužit k dalšímu tvoření v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností.

Celé třídě moc gratulujeme a těšíme se na další hezké výtvory. Po skončení výtvarné výstavy v knihovně můžete oceněnou práci žáků obdivovat na chodbě v přízemí naší školy.