20.06.2019

2. místo v krajském kole SUDOKU patří Standovi!

Po dvou letech jsme opět stáli na stupních vítězů, kdy nám 1. místo ve starší kategorii vybojovala Liduška Gieslová z IX. D. Nyní to sice nebylo 1. místo, ale druhé. O to se postaral Standa Foltýnek z IX. D, který se právě před těmito dvěma lety umístil v mladší kategorii na 3. místě. Ve  středu 15. května jsme se vypravili v počtu čtyř žáků na krajské kolo v SUDOKU, pořádané Základní školou UNESCO v Uherském Hradišti. Kromě Standy se za starší kategorii 8. a 9. ročník zúčastnil Michal Kozumplík VIII. C, za mladší kategorii 6. a 7. ročník se zúčastnili Marek Popelka VII. D a Zuzana Husaříková VI. B. Všem řešitelům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Standovi přejeme hodně úspěchů ve studiu na střední škole.