Slavíčci slavili úspěch!

I my prvostupňoví jsme nezaháleli a naší školou se v pondělí 16. 1. také rozezněly krásné hlasy. Proběhlo totiž školní kolo soutěže ve zpěvu lidových písní „Zazpívej, slavíčku…“ Školnímu kolu soutěže předcházela kola třídní a ročníková, ze kterých byli vybráni nejlepší zpěváci. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Mladí interpreti písní předvedli kvalitní výkony a úkol poroty – vybrat absolutní vítěze – byl takřka nemožný. Konkurence byla opravdu velká. Do předvýběrového kola postupové přehlídky dětských interpretů lidových písní Zazpívej, slavíčku 2023, 47. ročníku v Uherském Hradišti postupují v kategorii 3. – 4. třída Eliška Jurečková z III. D, v kategorii 5. – 6. třída Michal Beránek z V. C. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.