Školní kolo fotbalového turnaje 4. a 5. tříd

Dne 5. 4. proběhlo školní kolo fotbalového turnaje žáků 4. a 5. tříd ve sportovní hale Širůch ve Starém Městě. Zúčastnilo se 45 chlapců a 8 dívek. Žáci vytvořili 3 týmy z pátých tříd, které letos nesly své názvy. 5. A UNICORNI, 5. B FENIXY a PODKANI z 5. C, které přišly podpořit a povzbudit spolužačky.  Čtvrťáci si také připravili týmy chlapců s názvem 4. A KUKCUK a 4. D ŠUMÍCI. Týmy 4. C CALAMY a 4. B MICKEYHO KLUBÍK byly ve smíšené sestavě 3 chlapci a 3 děvčata. Vítězem za smíšený tým čtvrté třídy se stala 4. B. Vítězem za čtvrté třídy se stal smíšený tým ze 4. B, C.   Vítězem za páté třídy a absolutním vítězem se stal tým PODKANI Z 5. C v zastoupení: Viktor a Ondřej Bukvaldovi, Michal Beránek, Vojtěch Stojnov, Šimon Valenta, Pavel Jarotek, Kalabishky Rastislav a Matěj Vala. Děkujeme panu Abrhámovi z TJ Jiskra St. Město, který se ujal funkce rozhodčího. Bylo vybráno 11 žáků ze 4. a 5. tříd do okrskového kola na 24. ročník McDonald´s Cup, kteří budou 26. 4. reprezentovat naši základní školu! BLAHOPŘEJEME A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ!