3. místo ve florbalové lize

V pátek 10.5. se odehrály poslední zápasy Žákovské florbalové ligy v Uherském Hradišti. V posledním zápase sezóny naše škola poměřila síly s favoritem soutěže ZŠ Sportovní.  Zápas se odehrál ve vysokém tempu a diváci mohli vidět pohledné akce. Začátek zápasu nám vyšel lépe. Dostali jsme se do vedení 4:1, ale nepodařilo se nám ho udržet. Sportovka  byla důraznější a častěji se dostávala do zakončení. Zápas skončil výsledkem 8:6 ve prospěch Sportovky. Hattrickem se blýskl důrazný Martin Hampala. Celkově jsme se umístili na pěkném 3. místě. První místo vybojovala ŽŠ Sportovní, druhé umístění získala ZŠ Unesco. Podařilo se nám získat i individuální ocenění. Nejlepším bodujícím hráčem se stal Max Čech. Druhou nejlepší gólmankou byla vyhlášena Ema Čechová. Složení týmů: Max a Ema Čechovi, Martin Hampala, Pavel Jančo, Jáchym Gilk, Ondra Koubek, Martin Bilík, Richard Stryčko, Kryštof Foret, Martin Čožík a Ivo Kavan. Všem hráčům a hráčce děkujeme za perfektní reprezentaci školy.