12.09.2023

Pohádkový týden u prvňáčků

První týden u prvňáčků se nesl ve znamení pohádek a her. Protože žádné začátky nejsou jednoduché a žáčci přicházeli do školy s velkým očekáváním, snažili jsme se jim začátky ve škole co nejvíce zpříjemnit a zaujmout je. Každý den je čekala nová pohádka, při které se seznamovali s novými kamarády. Užili si zpěv, když pomáhali dědečkovi z pohádky O Budulínkovi loudit lištičky ven. Také zábavu, protože se z dětí stali herci, kteří si zahráli v pohádce O řepě. Pohyb nesměl chybět. Při bloudění v lese jako Jeníčci a Mařenky se hodně nasmáli. Strachovali se o Karkulku a ručky si uvolňovali při sypání zrní pro kohoutka a slepičku.  Moc si přejeme, aby naši začínající školáci i nadále chodili do školy s úsměvem na rtech. Ať jsou další dny pro ně pohádkové a vydařené!