Divadelní sezóna zahájena

Ve čtvrtek 14. prosince vyjel poprvé divadelní kroužek do Městského divadla Zlín. Prvním představením bylo dílo K. J. Erbena Kytice.

Kytice, Poklad, Polednice, Vodník, Svatební košile, Štědrý den, Holoubek a další balady se staly součástí jednoho příběhu.

Žáci se mohli těšit na vizuálně zajímavou podívanou: scénu jeviště zaplavily pestré barvy, papírové květy a pouťové atrakce. Tvůrci inscenaci zasadili do atmosféry vesnice 80. let.

Vůně cukrové vaty a tóny hudby se linou vesnicí. Střelnice roztáčí své kolo štěstí. Když do vesnice přijíždí pouť, jako by se na chvíli zastavil čas. Vše se zdá být možné, vše je na dosah, blíž je k nadějím i pádům.

Dlouhý potlesk si herci za své herecké výkony opravdu zasloužili a my věříme, že tato hra přiláká žáky k četbě dalších Erbenových básní.