17.01.2024

Česko-německý projekt Malá čarodějnice

V nedávné době začal 4. ročník spolupracovat na projektu o malé čarodějnici s německou školou. Užili si tak neuvěřitelný zážitek, který jim umožnil propojit kreativitu a dovednost při přípravě takového projektu. Hlavním vrcholem spolupráce byla výroba nádherných loutek malé čarodějnice a Abraxase. Žáci se ponořili do procesu navrhování, modelování a zdokonalování každé z loutek. Výsledkem této spolupráce bylo poslání šesti originálních loutek a šestimetrového leporela znázorňující jednotlivé kapitoly z knihy o malé čarodějnici. Tato spolupráce všechny moc bavila. Posílili jsme nejen své výtvarné dovednosti a trpělivost, ale také jsme se naučili spolupracovat v týmu. Doufáme, že se loutky budou v Německu líbit a bude to základ pro další inspirativní projekty.

 

Odkaz na video práce našich žáků zde:

https://www.canva.com/design/DAF5COl44w0/Ji9DVoU-2lVgUohJQfjpUw/watch?utm_content=DAF5COl44w0&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=editor