Recitační soutěž

V pondělí 15. ledna 2024 jsme prožili odpoledne plné krásných uměleckých přednesů.
Sešli se totiž vybraní zástupci jednotlivých tříd, kteří se zapojili do recitační soutěže. Ta proběhla
ve dvou kolech. Mladší kategorii reprezentovalo 12 žáků 6. a 7. ročníku, ve starší kategorii 8. – 9. ročníků se představilo 14 recitátorů. Porota ve složení 7 vyučujících jazyka českého to neměla vůbec jednoduché.

V kategorii 6. a 7. tříd získala 1. místo Justýna Čepová (7. E), 2. místo Karolína Fikesová (7. C)
a 3. místo Filip Kadeřábek (6. C).
V kategorii 8. a 9. tříd obsadila 1. místo Anna Ferdová (8. D), 2. místo Martin Šimík (9. D) a 3. místo Tereza Vaňková (8. E).

Do okrskového kola soutěže postupují žáci, kteří se umístili na 1. a 2. místě.
Všem zúčastněným děkujeme, vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.