30.04.2024

Štafetový pohár

Dne 25. 4. se žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola Štafetového poháru, který pořádal Atletický klub Uherské Hradiště. Žáci byli rozděleni na mladší a starší kategorii, 4 dívky a 4 chlapci. Smíšená družstva soutěžila nejdříve v disciplíně štafeta 8 x 100 m. Další start byla štafeta A 8 x 200 m a štafeta B 8 x 200 m. V průběhu celého závodního dopoledne probíhaly doplňkové soutěže v hodu medicinbalem a ve skoku z místa do dálky, ze kterých vzešli vítězové kategorií. Štafetového poháru se zúčastnilo 8 základních škol z okresu Uh. Hradiště. Časy štafet se sčítaly dohromady. Naše základní škola získala krásné 4. místo, kde se o výsledek zasloužili zástupci 3., 4. a 5. tříd. 1. místo v hodu medicinbalem v kategorii mladší žáci si odnesl Václav Valštýn. Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.