28.10.2014

Ani chlad a vítr naše fotbalisty nezastavil

V pátek 24. října nastoupilo naše družstvo fotbalistů ke druhému kolu Coca Cola cupu školského poháru v kopané základních škol. Naše škola byla opět pořadatelem a tak se na Širůch sjela družstva ZŠ Bílovice a ZŠ Napajedla.  ZŠ Buchlovice účast před turnajem odřekla z důvodu své celoškolní akce. Druhé kolo bylo již sponzorováno firmou Coca Cola, která dodala hráčům pitný režim formou plechovek a pet lahví s Coca colou.  Naši kluci po výhře nad Napajedli 7:0 se utkali o přímý postup do třetího kola se ZŠ Bílovice, která loňský rok vystavila našim klukům ve druhém kole stopku a tak jim měli naši co oplácet. V silném větru a velmi chladném počasí se rozhořela bitva o postup. Naši kluci obětavým výkonem převálcovali soupeře 3:0 a zaslouženě postoupili do třetího kola školského poháru Coca Cola cupu. Všichni podali výborný výkon. Klukům gratulujeme a těšíme se na jaře na pokračování třetího kola.