Atletická olympiáda 1. stupně v Uherském Hradišti

Ve středu 22. 5. za deštivého počasí se naši žáci zúčastnili "Atletické olympiády" na Městském atletickém stadionu v Uh. Hradišti. I když počasí bylo nepříznivé, tak se podařilo našim žáčkům zabojovat a v některých disciplínách i zvítězit. Závodilo se v disciplínách:  skok do dálky s rozběhem, hod míčkem do dálky, běh 50 m a běh 600 m. Celé to uzavřela štafeta dívky / chlapci mladší a dívky / chlapci starší. Z 18 škol celého okresu jsme ve štafetě 4 x 60 m, přivezli do školy 1. místo - dívky starší ve složení: Vlková Laura, Němčická Miriam, Kachtíková Kristýna a Dobešová Eliška, 2. místo - mladší chlapci ve složení: Sadílek Patrik, Sadílek Albert, Kavalec Patrik a Viktor Burdziński. Další úspěšné výsledky jednotlivých disciplín: 2. místo Tereza Psotková – skok do dálky s rozběhem / dívky mladší, 3. místo Adriana Ševčíková – běh 600 m / dívky mladší, 1. místo Patrik Kavalec – skok do dálky s rozběhem / chlapci mladší, 4. místo Miriam Němčická – běh 50 m / dívky starší, 4. místo Kristýna Kachtíková – hod míčkem do dálky / dívky starší.

Vitězům gratulujeme a všem zúčastněným žákům ze ZŠ Staré město děkujeme za reprezentaci naší školy!