12.05.2023

Atletický čtyřboj byl pro naše žáky veleúspěšný!

Dne 28. 4. se na Městském atletickém stadionu Dany Zátopkové v Uherském Hradišti konaly již tradiční závody s názvem Atletický čtyřboj. Žáci z naší školy byli vysláni v kategoriích: mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci a starší žákyně. Na účastníky čekalo celkem pět disciplín: 60 metrů sprint, skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem / vrh koulí a bodově nejštědřejší vytrvalostní trať na 600, 800 a 1000 metrů pro jednotlivé kategorie. Naši žáci se atletických závodů zhostili na výbornou a v tvrdé konkurenci se tři ze čtyř kategorií umístily shodně na skvělém 3. místě. Starší žákyně pak vybojovaly medaili „bramborovou“ za nepopulární 4. místo. Všem našim žákům děkujeme za perfektní reprezentaci a budeme se těšit na další společné závody!