Big Success is here again! Je tu opět velký úspěch!

S velkou radostí jsme přijali výsledky zkoušky PET for Schools 2018 z Velké Británie. Obě naše žákyně Pavlína Dvořáková (IX.B) a Štěpánka Smělíková           (IX.D) uspěly s vyznamenáním. Výsledky byly tak ohromující, že Pavlínka měla 170 bodů ze 170 při  listeningu. To znamená, že její poslech je stoprocentní!  Štěpánka zase měla výsledky mezi hranicí 160 až 170 bodů z částí writing, listening a 100% speaking. Zařadila se tedy na úroveň B2 jako první žákyně v historii naší školy. Naše žákyně obdrží v únoru z rukou pana ředitele Zábranského CERTIFIKÁT, který bude jejich vizitkou při následném studiu na střední škole. Tento certifikát se stane i výborným průvodcem pro jejich osobní rozvoj  a budoucí kariéru. The way to go, girls! Děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.