Česko vesluje

Ve čtvrtek 16. 11. 2023 se žáci naší školy zúčastnili veslařských závodů na trenažérech ve sportovní hale v Uherském Hradišti. Za bouřlivé atmosféry a s vydatnou pomocí žáků, kteří chodí do veslařského klubu, jsme získali 3. místo v pořadí škol. Mezi nejúspěšnější patřili žáci z kategorie chlapci 8. ročník, kteří ve složení: Martin Chmelík, Štěpán Chmelík, Daniel Vrba, Jakub Štípa obsadili první místo. Stejně si počínalo družstvo mix žáků 8. ročníku, které ve složení: Martin Chmelík, Daniel Vrba, Kateřina Janoušková a Michaela Štolfová brali taktéž první místo.  Vítězové postupují na mistrovství světa v halovém veslování, které se bude konat v Praze. Za zmínku stojí 3. místo děvčat 8. ročník  (Kateřina Janoušková, Michaela Štolfová, Anna Ferdová, Adriana Štanglová) a 3. místo chlapců 9. ročník (Richard Slováček, Jaromír Obdržálek, Ondřej Adámek, Leon Nguen).

Děkujeme za sportovní reprezentaci školy