Chaloupky den pátý

Poslední den čekala děti příprava výstavy a komentovaná prohlídka exponátů.Většina žáků se tohoto úkolu zhostila na jedničku. Na závěr děti zhodnotily celý pobyt a zde je pár citací:                              - je to tu super, nádherné, hezké pokoje                                                                                                 - hráli jsme spoustu her                                                                                                                           - vyzkoušeli jsme si řemesla                                                                                                                   - měl jsem tady kamarády                                                                                                                       - bavilo mě péct bochánky                                                                                                                       - byli jsme na farmě                                                                                                                                 - byli jsme v přírodě                                                                                                                                 - dobře vařili                                                                                                                                           - jsou tu bezva vedoucí                                                                                                                           Většina dětí by chtěla v Chaloupkách zůstat déle a někteří by se sem rádi zase někdy vrátili, protože: ,,... je to tady zábava a taky je tu les..."