03.10.2013

Čtvrťáci na dopravním hřišti

V posledním zářijovém týdnu se žáci ze 4. tříd postupně vypravili na dopravní hřiště v Uherském Hradišti. Výuka na dopravním hřišti byla již tradičně rozdělena do dvou bloků. V první části proběhla teoretická část. Výklad lektora byl proložen praktickými videoukázkami dopravních situací. Zde se ukázalo, že problematika dopravní výchovy není žákům cizí. Aktivně odpovídali na všechny položené otázky.  Poté následovala praktická část - jízda na kole po dopravním hřišti. Skloubit teorii s praxí nebylo pro některé žáky vůbec jednoduché. Všechny děti se snažily obstát co nejlépe a celý den si náležitě užily. Návštěvu na dopravním hřišti si znovu všichni zopakujeme zase v dubnu, kde budou ti nejlepší odměněni získáním průkazu cyklisty.