01.06.2015

Den bez tabáku

Základní škola Staré Město ve spolupráci s plicní ambulancí MUDr. Stanislavy Kacrové v Uherském Hradišti a Krajskou hygienickou stanicí Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně při příležitosti Světového dne bez tabáku pořádá na hřišti Rybníčky v pátek 5. června pro žáky 6. ročníku sportovně preventivní akci Den bez tabáku. Šesťáci se můžou těšit na mezitřídní soutěž ve štafetovém běhu, měření jednovteřinové usilovné vitální kapacity a na znalostní test Co víš o kouření? Akce se koná s podporou Ligy proti rakovině Praha a MUDr. Ireny Pelechové, praktické lékařky pro děti a dorost, Staré Město. Pro účastníky jsou připraveny drobné odměny. „Nechte tabák ležet  a  pojďte s námi běžet“. Těší se na Vás peer aktivisté ze 7. ročníku.