03.06.2010

Den dětí na opičí dráze

V úterý 1. června proběhl na II. stupni Den dětí. Žáci v průběhu dne navštívili tělocvičnu, kde byla pro ně připravena překážková dráha, kterou museli zdolat všichni žáci každé třídy.

Pokud se jim podařilo projít dráhu v určeném časovém limitu a nenasbírat více trestných bodů, než měli před startem povoleno, dostali sladkou odměnu. Opičí dráhu absolvovaly všechny třídy a je nutno dodat, že si odměnu vybojovaly všechny. V kategorii individuálních výkonů nejrychleji proběhl tratí Tomáš Vítek  9.A,   Hejda Jan 7.C, Hejda Matěj 9.C, Vávra Filip 7.C. Dalším stanovištěm byla zdravověda, kde se o program postarali studenti Střední zdravotní školy z Uherského Hradiště. Zde si žáci osvěžili informace, postupy a dovednosti při podávání první pomoci.