21.11.2014

Den otevřených dveří v 1.A

Ve čtvrtek 20. listopadu proběhl ve třídě 1. A Den otevřených dveří. V tento den se v průběhu první a páté vyučovací hodiny mohly děti pochlubit tím, co vše se od prvního září naučily. V českém jazyce předvedli žáci svým rodičům, babičkám a sourozencům, jak dobře umí pracovat s písmenky, zasoutěžili jsme si při hře „Král slabik“ a také si děti procvičily svou paměť (úkolem dětí bylo zapamatovat si v určitém čase co nejvíce obrázků z tabule a poté je namalovat na tabulku). Při skládání a čtení jednoduchých slov a krátkých větiček z písmenek, žáčci přesvědčili své rodiče, že práci s písmenky opravdu ovládají. Děti byly v průběhu vyučovací hodiny velmi hodné a šikovné a zasloužily si velkou pochvalu.