Den učitelů 2019

Konec března přináší kromě prvních jarních dnů i 28. březen, den, kdy se narodil učitel národů, Jan Amos Komenský. I letos jsme chtěli poděkovat našim vyučujícím a jejich asistentům a to ve formě bohatého občerstvení v jídelně, kde si mohli tento svůj den zpříjemnit se svými kolegy.   Na této akci se alespoň trochu podíleli téměř všichni žáci spolu s žákovským parlamentem a myslím, že svůj účel to splnilo skvěle. Učitelé byli celý den usměvaví a skvěle naladění, protože jsme si na jejich velký svátek vzpomněli a poděkovali jim tak za výbornou práci, kterou pro nás dělají. Ještě jednou děkujeme všem učitelům za to, kolik trpělivosti s námi mají a že to s námi stále ještě nevzdali, i když to někdy není vůbec snadné.