05.02.2011

Deváťáci s F1 velmi spokojeni

Ve čtvrtek 27.ledna navštívili žáci devátého ročníku Střední školu průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou v Uherském Hradišti.

V rámci akce týden s F1 byly žákům představeny studijní obory na této střední škole. Žáci po příjezdu do školy byli rozděleni do pěti skupin, které procházely školou a plnily úkoly na různých stanovištích. Atraktivní a přitažlivou formou jim byly předváděny studijní obory této školy. Asi největší úspěch měla prezentace studentů oboru barman, číšník, kde žáci vyzkoušeli drinky a meníčko studentů. Na dalších stanovištích sestavovali hydraulické stavebnice, stříleli světelnou pistolí, oživovali figuríny při poskytování první pomoci. Akce byla velmi zdařilá a všem žákům se velmi líbila.