18.03.2016

Divadelní představení plné smíchu

Ve středu 16. března se již potřetí žáci divadelního kroužku zúčastnili představení v Městském divadle Zlín. Tentokrát nás čekala komedie Charleyova teta. Charley měl sen studovat v Oxfordu. Jelikož již neměl rodiče, celé studium mu zaplatila bohatá teta Lucy. Během studií se on i jeho přítel Jack zamilovali. Oba chtěli své vyvolené požádat o ruku, a tak je  pozvali na oběd. V ten samý den měla přijet Charleyova teta na návštěvu. Děvčata přišla na schůzku o něco dříve a těšila se na tetu Lucy, o které se dočetla již v novinách. Jenže teta poslala telegram, že přijede o pár dní později. Pánové se však nechtěli vzdát svého plánu zásnub, a tak Jack zavolal na pomoc spolužáka Babbrelyho. Ten totiž v jedné studentské hře hrál převlečen za ženu. A tak se stal náhradníkem za Lucy. Všichni uvěřili, že je to skutečná teta Lucy. Nakonec ale přijela opravdová Charleyova teta, která se mezitím přejmenovala, aby zjistila, jak se její synovec chová. Na konci ztřeštěného příběhu se zjistilo, kdo je kdo. A můžeme prozradit, že svateb bylo nakonec více. Gabriela Chybíková, VI. A Komický příběh plný neskutečně vtipných skečů a her s jazykem nám dobře potrápil bránice. Dvě hodiny jsme se smáli. Takže potlesk ve stoje byl pro herce známkou toho, že jsme se opravdu velmi dobře bavili.