Dobrodružná plavba 4. ročníku

Ve středu 19. června se děti 4. ročníku vypravily na dlouho očekávaný výlet. V půl osmé ráno jsme se potkali před školou a vyrazili za velmi teplého, slunečného počasí na vlakové nádraží do Uherského Hradiště. Tam už nás někteří spolužáci společně s paní učitelkou očekávali. Plní nadšení jsme nasedli na vlak směr Veselí nad Moravou. Ihned po příjezdu jsme se přesunuli do parku, kde jsme v chládku pod stromy vybalili svačinky, odpočinuli si a pohráli na hřišti. Poté nás čekalo hlavní dobrodružství dne – plavba lodí po řece Moravě, během které jsme mohli obdivovat krásnou přírodu. Plní zážitků jsme se po plavbě vydali na zpáteční cestu. Celý krásně prožitý den jsme zakončili sladkou odměnou v podobě zmrzlinového osvěžení v Prostřední ulici. Děti si užívaly chladivé dobroty a sdílely své nejoblíbenější časti výletu. Domů jsme se vrátili se zážitky a úsměvem na tvářích. Těšíme se na další dobrodružství, která nás čekají.