25.10.2015

Florbalový ORION Cup

[caption id="attachment_18393" align="alignright" width="300"] SAMSUNG[/caption] Minulý týden se družstvo našich mladších žáků zúčastnilo okrskového kola ve florbalu. Turnaj za účasti osmi družstev se konal v tělocvičně Gymnázia v Uherském Hradišti. Ve dvou čtyřčlenných skupinách kluci odehráli systémem každý s každým tři utkání. Jedno vyhráli, dvě remizovali (SM - ONV 1:1, SM - Za Alejí 2:0 a SM - Unesco 2:2) a obsadili druhé místo ve skupině. V semifinále se střetli s florbalisty ZŠ Sportovní. Sehráli velmi pěkné utkání, i když prohráli 0:3. V zápase o třetí místo jsme se opět utkali ze ZŠ Unesco. Ve druhém vzájemném utkání nás ale soupeř přehrál a zaslouženě zvítězil. A tak jsme si odnesli pomyslnou bramborovou medaili. Ale ... Družstvo bylo z poloviny tvořeno žáky 6. ročníku, kteří budou mít možnost hrát ve stejné kategorii ještě v příštím roce. Tak uvidíme ...