Halová atletická olympiáda

Dne 19. 3. ve sportovní hale v Uherském Hradišti proběhla HALOVÁ ATLETICKÁ OLYMPIÁDA pro 1. stupeň ZŠ. 16 dětí reprezentovalo naši školu ve skoku z místa do dálky, v hodu míčkem, v běhu na 30 m, ve vytrvalostním běhu a ve štafetě. Rozdělení bylo na mladší děvčata, mladší chlapce, starší děvčata a starší chlapce. Každý měl svoji individuální disciplínu, za kterou získal bodové ohodnocení. Olympiáda vyvrcholila štafetou 4 kategorií, která byla neskutečně dramatická a připsala každému bod do celkového hodnocení základních škol. Zúčastnilo se 16 škol z okresu Uh. Hradiště. Naše škola, díky žákům 3., 4. a 5. tříd, si odnesla ze sportovní haly krásné 3. místo.

Výsledky jednotlivých disciplín:

Vanessa Schneiderová   3. místo  - skok z místa

Patrik Kavalec                2. místo  - běh 30 m

Václav Valštýn               2. místo  - hod míčkem

David Krejčiřík               2. místo - skok z místa

Eliška Dobešová            3. místo - skok z místa

Andrej Maňásek            3. místo - skok z místa

Štafeta mladší žáci – Kavalec Patrik, Valštýn Václav, David Krejčiřík, Sadílek Albert    2. místo

Další, kteří přispěli do celkového hodnocení – Černá Elen, Švubová Nela, Kovářová Lilly, Vlčková Klára, Kaštánková Šarlota, Gojšová Daniela, Vecl Richard, Kegler Filip, Myškeřík Matyáš a Buček Hugo.