25.03.2009

Halová olympiáda

Na halové olympiádě I. stupně obsadila výprava naší školy celkově třetí místo.
S příchodem prvních jarních dnů jsme se vydali do Uherského Hradiště, kde dne 25. března 2009 probíhala ve sportovní hale atletická klání žáků 1. stupně z deseti základních škol. Startovalo se ve čtyřech kategoriích a to dívky mladší, starší a chlapci mladší, starší. Naši závodníci úspěšně repezentovali a svými výkony často dosahovali na stupně vítězů v jednotlivých disciplínách.
1. místo - hod míčkem - Ondřej Bělošek 3.r. 2. místo - sprint - Tomáš Panáček 3.r.      - štafeta chlapci ml. - O. Bělošek, R. Doležel, T. Panáček, T. Slováček 3.r.- štafeta dívky st.   - K. Malinová, S. Phamová, M. Staufčíková, K. Vaňková 4.- 5.r.3. místo - vytrvalý běh - Kristýna Stalčíková 3.r.- vytrvalý běh - Tomáš Slováček 3.r. - sprint - Kateřina Malinová 5.r. - skok z místa - Sabina Phamová 5.r. - sprint - David Pantlík 4.r.- soutěž škol4. místo - sprint - Magdaléna Pořízková 3.r. - skok z místa - Anna Pavlicová 3.r.
Na dalším pořadí se umísťovali M. Staufčíková, K. Vaňková, T. Zambalová, R. Doležel, J. Mišťúrik, D. Krpal, O. Stoklásek. Všem našim závodníkům přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.