26.03.2012

Halová olympiáda

Na halové olympiádě I. stupně obsadila výprava naší školy celkově čtvrté místo.

S každoroční pravidelností jsme se s příchodem prvních jarních dnů vydali do Uherského Hradiště, kde dne 23. března probíhala ve sportovní hale atletická klání žáků 1. stupně z devíti základních škol. Startovalo se ve čtyřech kategoriích a to dívky mladší, starší a chlapci mladší, starší. Naši závodníci úspěšně repezentovali a svými výkony často dosahovali na stupně vítězů v jednotlivých disciplínách.
1. místo
- skok z místa – Tomáš Jelínek 5. r.
2. místo
- vytrvalý běh – Veronika Hlaváčková 3. r.- skok z místa - Roman Vavřiník 3. r.
- sprint – Marek Skřivan 5. r.
- hod míčkem – Klára Pukovcová 5. r.
3. místo
- vytrvalý běh – Michal Šmíd 3. r.- štafeta dívky st. – A. Tomková, S. Pilušová, K. Pukovcová, A. Vodičková- štafeta chlapci st. – M. Skřivan, V. Brokl, T. Jelínek, T. ZajícDalší cenné body svým umístěním pro náš tým ještě získávali:  M. Fornůsková, Z. Jelínková, N. Zapletalová, L. Matejkovič a D. Říha.
Všem našim závodníkům přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.