10.03.2016

Halová olympiáda I. stupně v atletice

Dne 9. března proběhla ve sportovní hale v Uherském Hradišti soutěž 15 škol v atletických disciplínách: běh na 30 m, vytrvalostní běh, skok do dálky z místa, hod míčkem, štafetový běh. Naši školu reprezentovalo celkem 18 žáků  z  2.– 5. ročníku. Nejlepšího umístění dosáhli: Adéla Fusková 2. místo ve vytrvalostním běhu, Tereza Fusková 3. místo v běhu na 30 m a Filip Vícha 3. místo v hodu míčkem, Martin Trňák  4. místo ve skoku do dálky, 5. místo vybojovali: Ondřej Hastík  ve vytrvalostním běhu a Adam Bureš v běhu na 30 m. Samuel Straka byl šestý v hodu míčkem a na 7. místě skončili: Kristýna Kročová v běhu na 30 m, Ondřej Špatný ve skoku do dálky a štafeta chlapců ve složení: Bureš, Popelka, Horák, Straka. Celkově skončila naše škola na 8. místě. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy.