Hledání pokladu po Starém Městě

Dopoledne plná zábavy, bádání a zajímavých úkolů připravila našim třeťáčkům, v průběhu čtyř červnových dnů, paní Lipovská. Cestu za dobrodružstvím jsme zahájili na školním dvoře, kde děti splnily první úkoly a cesta za pokladem tak mohla začít.   Děti se toulaly po Starém Městě, navštěvovaly důležitá stanoviště, na kterých po splnění úkolu získaly potřebné indicie, které nás posunuly o malý kousek blíže k pokladu. Děti se zastavily u paní Hráčkové, připomněly si psaní adresy na místní poště, cesta nás zavedla i k panu místostarostovi, na policejní stanici, do zahradnictví, ledové osvěžení nás čekalo v místní cukrárně, a to už jsme se pomalu blížili do cíle naší dobrodružné cesty. Nakonec jsme poklad vypátrali a děti se tak mohly radovat z dárečkům, kterých bylo mimochodem v průběhu celého dopoledne opravdu spousta. Celé dopoledne nás doprovázelo krásné počasí a dobrá nálada. Velké poděkování patří paní Lipovské a všem, kteří se podíleli na organizaci dopoledních programů! Děkujeme!