07.05.2012

Jste finančně gramotní?

Na tuto otázku se snažili odpovědět žáci naší školy účastí ve školním kole soutěže Finanční gramotnost.
Svoje znalosti, které nasbírali v předmětu Finanční gramotnost v 8. ročníku a ve volitelném předmětu uplatnilo 190 žáků. Školní, okresní i krajská kola probíhala prostřednictvím informačního systému, což bylo pro žáky zajímavé. Družstvo naší školy ve složení : Marek Náplava 9. D, Ondřej Zálešák 9. B a Tomáš Šácha 9. B se umístilo na 1. místě v okresním i krajském kole. Tím si vybojovalo účast v celostátním kole, které se uskuteční 14.května v Kongresovém centru České národní banky v Praze a budou zde soutěžit o titul "Mistr republiky" ve Finanční gramotnosti. Držíme palce a přejeme hodně štěstí.