Kandidáty máme... JDEME VOLIT

Přes dvacet odvážlivců se nebálo odhodit svůj stud a odevzdalo kandidátku do žákovského parlamentu. Na všechny kandidáty, kteří budou bojovat o každý váš hlas, se můžete podívat na nástěnkách u atria. A teď přichází čas všech žáků II. stupně. JDEME VOLIT hvězdy parlamentu, které prosadí vaše přání, připomínky a budou se za vás prát. VOLBY KDY? Volit se bude v pondělí 11. 10. a v úterý 12. 10. 2021, vždy o přestávkách po 4., 5. a 6. vyučovací hodině. KDE? Volební místností bude kuchyňka (dole u přírodopisu). JAK? K volbám může jít každý žák II. stupně. U volební komise nahlásíte své jméno, dostanete volební lístek, se kterým odcházíte za plentu. Zde vyberete a zaškrtnete 1 - 3 kandidáty ze svého ročníku (tedy žáci 6. ročníku dostanou volební lístek s kandidáty za 6. ročník a mohou vybrat 1, 2 nebo 3 kandidáty). Svůj volební lístek hodíte do urny a máte ODVOLENO. PROČ? Otázka, nad kterou teď přemýšlí i nejeden dospělák. :-) Volím své kandidáty, u kterých se mi líbí jejich návrhy na změnu a zlepšení. Volím tak, abych věděla, že budu spokojen/spokojena. Volím toho, u koho mám jistotu, že se ničeho nezalekne a dotáhne věci do konce. Začíná boj o vaše hlasy! :-)