07.03.2006

Karneval 1. tříd

Karnevaly mají lidé rádi od dětství, vždyť kdy jindy by se mohli beztrestně změnit v někoho jiného a aspoň načas si splnit tajné přání.
Obě první třídy staroměstské školy  si v masopustní době tuto proměnu vyzkoušely.          V krásných maskách z půjčoven i podomácky vyrobených (a o to vzácnějších) nastoupily děti v pátek 17.2. do  vyzdobené „taneční„ místnosti v tzv. prostřední škole. Různé hry a soutěže, fotografování a  opravdu pěkně rozparáděná diskotéka korunovaná balíčkem dobrot (díky sponzorským dárkům rodičů) – to všechno nemělo chybu. Co na tom, že  tentokrát  chyběli na akci rodiče. Díky internetu  dostanou rodiče   fotografie svých rozjásaných maskovaných ratolestí elektronicky až domů. I tradici umí staroměstská škola novodobě vylepšit!