22.02.2010

Karneval

V úterý 16. února proběhl karneval třeťáků.Karnevalové veselí si letos připravovali jednotlivci i skupinky dětí spolu s třídními učitelkami. Nechyběl tanec, představování jednotlivých masek, scénky, divadlo, kouzlení a taneční vystoupení. Na závěr se uskutečnilo velmi očekávané losování tomboly. O dárky do bohaté tomboly se postarali rodiče žáků, kterým děkujeme. Vybráno ze slohových prací žáků: ...Tento karneval byl úplně jiný. Minulý byl na Čtyřlístku, ale tento se mi líbil víc, protože jsme si sami vymýšleli program a měli jsme víc místa. Bezvadná byla tombola. Vyhrála jsem gumu, pastelky a deník. Moje sestra má o prázdninách narozky a půjde do první třídy, tak jí pastelky dám.Taky ještě puzzle se lvem . . . ( Natálie Khazaalová, 3.C ) … Protože mně mamka s babičkou ušily kostým jeptišky, tak jsem říkala dalajlámovu modlitbu, protože je o pomoci lidem . . . ( Natálie Vašťáková, 3.C )A ještě se mi líbili ti automechanici. Sice četli z papíru, ale bylo to mazané . . . ( Marek Pištěk, 3.C) . . . Na karnevale se mi líbila tombola a představení kouzelníků i FBI, jak chytá kovboje. . . (Vendula Manová, 3.B)  Na karnevale 3. tříd byla velká zábava. Byly tam písničky, tombola a spousta kostýmů. Všichni jsme se dobře bavili. . . ( Nela Vávrová, 3.B) Byl jsem za kovboje. S kamarádem jsme dávali dětem různé otázky. Nejvíc se mi líbily čarodějnice, protože dělaly kouzla. Nejlepší kouzlo bylo, jak nechaly zmizet korunu. . . (Standa Psotka, 3.A) Bylo to tam prima. Přišel jsem za vojáka. Na konci jsem si losoval tombolu. Vyhrál jsem: tužku, gumu, kalkulačku a záložku do knihy. Takže jsme si užili. . . (Vratik Brokl, 3.A) Nejvíce se mi líbila tombola. Vyhrála jsem autíčko, které jsem si vyměnila za plyšového kocoura. Jsem ráda, že jsem ho vyměnila. Teď bez něj neusnu . . . ( Sabina Andrýsková, 3.A)