26.02.2011

Karnevalové hrátky 1. tříd

V krásných maskách z obchodů i podomácky vyrobených (a o to vzácnějších) se shromáždily děti ve čtvrtek 24.února do připravených prvních tříd.
Tady si děti vyzkoušely svoji obratnost a důvtip v netradičních hrách: lyžování na koberci, házení do šaška, slalom s míčkem a hokejkou, skládání písmenkového puzzle, skákání s míčkem mezi koleny, podlézání a skákacího panáka. V tělocvičně následovalo představování masek a fotografování. Pěkně rozparáděné show zakončené opravdu bohatou tombolou, to všechno nemělo chybu. Co na tom, že tentokrát chyběli na akci rodiče. Díky internetu dostanou rodiče fotografie svých rozjásaných maskovaných ratolestí elektronicky až domů. Za nádherné ceny do tomboly mnohokrát rodičům našich dětí děkujeme. O svých zážitcích děti z napsaly: Užila jsem si tomboly, protože tam byly hezké dárky. Z her lyžování. Pěkný byl celý karneval. ( Romana Pijáčková) Líbilo se mně všecko a nejvíc, jak paní učitelky tančily. V tombole jsem vyhrála pejska, hrneček, omalovánky a kokina. (Barča Husková) Líbilo se mi házení do šaška a maska paní učitelky, protože byla za kočičku a vyhrála jsem deníček. (Anička Foltýnková) Bavilo mě všechno a nejvíc se mi líbilo, jak jsme byli v tělocvičně. V tombole jsem vyhrála fixy, které měly dva vršky a z jedné strany měly tiskátka a soba. (Kateřina Spáčilová) Líbilo se mi představení, protože tam tancovali. Ze soutěží lyžování a z tomboly, že jsem si vylosoval trojku. (Tadeáš Foret) Pěkná byla Kačka Spáčilová z 1.C, protože byla za hezkou vílu a Sabinka z naší třídy, protože byla za břišní tanečnici. Líbily se mi taky paní učitelky, protože byly za kočičky kuchařky. (Viktorie Všetulová)