Krajská kola olympiád s našimi reprezentanty

Z naprosto neznámých důvodů je pro spoustu žáků matematika a fyzika velkým oříškem. Není tomu tak pro žáky IX. D - třídy s rozšířenou výukou matematiky a informatiky, kteří školu letos reprezentovali v různých matematických soutěžích. A díky skvělým znalostem postoupili i do krajských kol Matematické i Fyzikální olympiády. Marek Fikes, Tobiáš Galas, Michal Giesl, Ester Pavlicová, Štěpán Potomský, Barbora Šišláková – to jsou jména, která se objevovala ve výsledkových listinách krajských kol mezi úspěšnými řešiteli. Nenalhávejme si, že jejich úspěchy jsou samozřejmostí. Stojí za nimi kvalitní příprava a snaha uspět. Všem patří naše poděkování. Držíme palce, aby ve své excelentní „jízdě“ pokračovali i na středních školách.