Krajská konference EVVO

V úterý 7. listopadu se na XVII. krajské konferenci o environmentální výchově udělovaly Ceny za přínos rozvoji environmentálního vzdělávaní, výchovy a osvěty ve Zlínském kraji za rok 2017. Ocenění byla udělena v deseti kategoriích, přitom naše škola byla nominována v kategorii škola, školské zařízení, nevládní nezisková organizace, organizační složka obce. Samotná nominace je pro nás velkým úspěchem a potvrzením, že se na poli environmentální výchovy ubíráme správným směrem, a také motivací k další činnosti. Brožurka nominací Tisková zpráva V uplynulém i letošním školním roce se zaměřujeme především na biodiverzitu okolí naší školy. Ve škole přibyla kamera do čapího hnízda na školním komíně, velké množství ptačích budek, úkryt pro netopýry, žížalárium a v neposlední řadě také nový hmyzí hotel. Můžeme tak přímo v centru města objevovat a pozorovat přírodu, což bylo také tématem letošní konference.