Krajské kolo v přespolním běhu

Ve středu ráno 11. října 2023 jsme se vydali, společně s dalšími postupujícími družstvy okresu Uherské Hradiště, do Bystřice pod Hostýnem, kde bylo již tradičně připraveno krajské kolo v přespolním běhu. Měli jsme štěstí a nemuseli jsme tam cestovat zdlouhavě a komplikovaně vlakem, ale svezli jsme se autobusem se ZŠ Sportovní z Uherského Hradiště. Do krajského kola se letos z naší školy probojovalo pouze družstvo starších žáků, kteří si svým skvělým druhým místem v okresním kole zajistili postup. Družstvo ve složení Huťka Tomáš, Huňka Michal, Kalina Adam, Otáhal Jan, Bardoň Tobiáš a Bursa Eda nechalo na tříkilometrové trati snad úplně všechny své síly. Přesto to nestačilo a celkově jsme se umístili na pěkném 5. místě z osmi zúčastněných družstev. Počasí vyšlo skvěle, sluníčko svítilo a pro závod byly výborné podmínky. Klukům děkuji za reprezentaci školy a s některými snad zase za rok...