Krásný úspěch ve výtvarné soutěži „Pestrost ptačího světa“

Je každoroční tradicí, že se žáci naší školy zúčastňují výtvarné soutěže, kterou pravidelně vyhlašují SVČ Klubko a Městská knihovna ve Starém Městě. Letošní téma znělo „Pestrost ptačího světa“, které navodilo atmosféru blížícího se jara.

Soutěž byla rozdělena do šesti kategorií: I. kategorie: MŠ, II. kategorie: 1. – 2. třída ZŠ, III. kategorie: 3. – 5. třída ZŠ, IV. kategorie: 6. – 9. třída ZŠ, V. kategorie: skupinová práce, VI. kategorie: ostatní.

Vernisáž výstavy proběhla ve středu 13. března v 16.30 hodin v knihovně ve Starém Městě, při níž došlo i ke slavnostnímu vyhlášení vítězů. Naše žákyně, Eliška Horáková ze 6. B, dokázala z celkových více než 600 prací obhájit krásné 3. místo v rámci IV. kategorie.

Elišce moc gratulujeme, přejeme mnoho dalších výtvarných úspěchů a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.