14.03.2016

Lyžák plný zážitků

[caption id="attachment_22568" align="alignright" width="300"] SONY DSC[/caption] Minulý týden absolvovali naši sedmáci lyžařský výcvik v lyžařském středisku SKI Synot Kyčerka. Kurzu se zúčastnilo 61 žáků naší školy, kteří si osvojovali a zdokonalovali pod dohledem lyžařských instruktorů své lyžařské umění. Sněhu na svazích rychle ubývalo, ale nám na sjezdovkách do konce týdne ještě vystačil. Příjemným zpestřením byl středeční výlet do Karlovic za bowlingem. Krásnou atmosféru kurzu doplňovala country kapela složená z žáků naší školy, která každý den večer hrála za zpěvu všech žáků. Velký dík patří Markovi Pavlicovi, Tomáši Snopkovi a Vojtovi Zábranskému, kteří se v kapele angažovali. Na závěr všichni závodili ve slalomu, který byl ukázkou toho, co se žáci naučili na sjezdovce. Pořadí: 1. Cigošová, Hřib 2. Luběnová, Králík 3. Lesová, Čechmánek. Všem moc děkuji za skvělý týden, zejména učitelům a paní doktorce Petruchové.