12.10.2006

Malá kopaná ve Starém Městě

V pondělí 9. 10. 2006 se konal turnaj v malé kopané pořádaný DDM ve Starém Městě.V pondělí 9. 10. 2006 se konal turnaj v malé kopané pořádaný DDM ve Starém Městě. V konkurenci 9 škol vybojovali starší žáci ZŠ Staré Město první místo, když ve skupině s jednou remízou postoupili z prvního místa a v semifinále zdolali ZŠ Boršice 8:0 a ve finále porazili ZŠ Buchlovice 3:1. Mladší žáci s jednou remízou a jednou prohrou skončili na 2. místě. Bohužel měli stejně bodů jako vítězné UNESCO, ale vzájemný zápas prohráli 2:1. I přesto to byl krásný úspěch staroměstských fotbalistů. Sestavy ml. žáci: Lahodný, Plevák, Vojtěšek, Blaha, Hejda, Vlček, starší žáci: Petek, Nguyen, Doseděl, Verbík, Mikulica, Sedlařík, Maňásek, Josiek, Trubačík L., Trubačík V.