06.05.2016

Malí fotbalisté v okrese třetí

Ve středu 4. května proběhlo okresní kolo tradičního Mc Donalďs Cupu v Uh. Hradišti. Do turnaje se v našem okrese  zapojilo celkem 55 družstev a  hrálo 500 malých fotbalistů. V této konkurenci si vedli naši žáci ze 4. a 5. ročníku, ve stejném složení  jako v okrskovém kole, úplně skvěle. Bojovali o postup do semifinále ve skupině  se ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod 5:1, se ZŠ Polešovice 4:1 a se ZŠ Buchlovice 3:2. Svou skupinu suverénně  vyhráli  a v semifinále je čekala ZŠ Strání, se kterou remizovali 2:2, bohužel  u  penalt nás opustilo štěstíčko a  do finále postoupili žáci ze Strání. V zápase o 3. místo čekal naše borce další nervák, zápas byl opět 2:2, ale Marek Popelka a Jakub Kowalík penalty zvládli se ctí.  Přestože  se objevily i slzičky, po zásluze získali bronzové medaile. Děkujeme chlapcům za výbornou reprezentaci školy a také velký dík patří trenérovi Romanu Abrhámovi za spolupráci.