Malí turisté v Jankovicích

[caption id="attachment_72614" align="alignright" width="300"] OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption] V sobotu 25. června se vydali malí turisté na svou poslední letošní výpravu autobusem do Jankovic. Jejich kroky dále vedly lesem přes Králův stůl, Modrou a na Velehrad. Děti cestou pozorovaly různé živočichy, například hlemýždě, různé druhy hmyzu a také obrovské  množství malých žab, které se právě vylíhly a poskakovaly po cestě všude, kam jsme vkročili. Žáci museli být velmi opatrní, aby některého z těch drobných obojživelníků omylem nezašlápli. Nad Jankovicemi se nám otevřely krásné rozhledy a už jsme byli skoro u cíle své cesty na Velehradě. Naše celoroční turistické snažení jsme odměnili skvělou zmrzlinou a autobusem jsme jeli zpět do Starého Města.