04.05.2017

Mc Donald’s Cup – okrskové kolo

Ve dnech 2. a 3. května se žáci prvního stupně naší školy zúčastnili soutěže Mc Donald’s Cup.  Hráči v kategorii A zahájili soutěž s týmem ze ZŠ Březolupy, který porazili hladce 11:0. Dalším soupeřem byla ZŠ Sportovní, které náš tým podlehl 2:1. Pak již následovala série vítězství – se ZŠ Jarošov 4:0, se ZŠ Uh. Ostroh 5:1 a se ZŠ Velehrad 6:0. S těmito vynikajícími výsledky se naši fotbalisté probojovali do závěrečné části turnaje, kde se již hrálo o postup do okresního kola. Soupeřem nám byla ZŠ Za Alejí, kterou kluci porazili 9:0. Tím se tým kategorie A kvalifikoval do okresního finále, které se uskuteční na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uh. Hradišti. Také fotbalisté v týmu kategorie B předvedli vynikající výkon 3. května a rovněž postoupili do okresního finále. Reprezentantům naší školy a zároveň fotbalistům, kterými jsou v kategorii A (2. - 3. ročník) - Jakub Hastík, Ondřej Hastík, Vojtěch Vávra, Jonáš Martínek, Petr Matoušek, Martin Cícha, Vladimír Pavlica, Adam Petřík, Miroslav Preclík a Michal Huňka a v kategorii B (4.-5. ročník) - Filip Horák, Adam Bureš, Marek Popelka, Jakub Hájek, Patrik Pelikán, Adam Neubauer, Lukáš Verbík a Ondřej Koubek, patří veliká gratulace! Rovněž velké díky patří trenérům Jiskry Staré Město za podporu fotbalistů a pořadatelům soutěže za organizaci celé akce. Těšíme se na okresní finále! [ngg_images source="galleries" container_ids="1554" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="800" thumbnail_height="600" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Zobrazit jako prezentaci]" template="/storage/var/www/zsstmesto.cz/domains/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]