22.06.2017

Mistrovství České republiky v šachu

Ve dnech 20. – 21. června se naši šachisté zúčastnili turnaje všech kategorií čtyřčlenných družstev škol v šachu. Mistrovství České republiky se konalo v Kongresovém centru Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V každé kategorii startovalo 30 družstev z postupujících krajů. Mladší kategorie se ve složení Jan Vávra, Rostislav Procházka, Klára Spáčilová, Martin Hampala umístila po těžkých bojích se soupeři na 24. místě. Starší kategorie ve složení Viktorie Všetulová, Roman Lapčík, Stanislav Foltýnek, Robert Čapek bojovala až do konce a obsadila 26. místo. Je nutné vyzdvihnout osobní úspěch Standy Foltýnka, který získal 6,5 bodu a obsadil 2. - 5. místo na třetí šachovnici. Všem zúčastněným patří poděkování za reprezentaci školy. [ngg_images source="galleries" container_ids="1593" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="800" thumbnail_height="600" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Zobrazit jako prezentaci]" template="/storage/var/www/zsstmesto.cz/domains/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]