22.05.2024

Mladší žáci jsou okresními vítězi atletického čtyřboje!

Dne 21. 5. 2024 se na atletickém stadionu Na Lapači v Uherském Brodě konaly již tradiční závody s názvem Atletický čtyřboj. Žáci z naší školy byli vysláni v kategoriích: mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci a starší žákyně. Na účastníky čekalo celkem pět disciplín: 60 metrů sprint, skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem / vrh koulí a bodově nejštědřejší vytrvalostní trať na 600, 800 a 1000 metrů pro jednotlivé kategorie.

Naši žáci se atletických závodů zhostili na výbornou a v tvrdé konkurenci se dvě ze čtyř kategorií umístily na „bedně“. Mladší žáci, ve složení: Malík Viktor, Motyčka Jan, Motyčka Jakub, Olšák Matěj, Bukvald Petr, celou soutěž opanovali a s výborným náskokem 200 bodů skončili první. Jejich starší spolužačky, ve složení: Balíčková Agáta, Vaňková Alžběta, Truplová Kateřina, Friedlová Leontýna Marie, Štanglová Adriana, si zkušeně přišly pro krásné třetí místo.

Mladší chlapce čeká již tento pátek krajského finále Atletického čtyřboje v Holešově.

Všem zúčastněným velmi děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí na dalších atletický závodech!