Mladší žáci ze Starého Města jsou třetí v kraji!

Ve středu 5. října 2022 se na Městském atletickém stadionu Dany Zátopkové v Uherském Hradišti konalo krajské finále atletických závodů – Atletický čtyřboj. Z okresního finále postoupily z prvního místa mladší žákyně ve složení: Dosedělová A., Dosedělová N., Ferdová, Silná a Štanglová. Ze třetího místa postoupilo také družstvo mladších žáků ve složení: Adamík, Bardoň, Bukvald, Bursa, Otáhal. Do krajského kola se probojovalo 8 nejlepších družstev z celého kraje! V krajském kole se naši mladší žáci umístili na krásném třetím místě! Děvčata se v součtu bodů umístila na čtvrté pozici o pouhé dva body za ZŠ Sportovní! Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci školy a budeme se těšit na další závody, které proběhnou na jaře 2023.