29.01.2015

Moje oblíbená hračka

V pondělí 19. ledna a ve středu 28. ledna byl pro děti prvních ročníků připraven projektový den s názvem „Moje oblíbená hračka“. V tento den si děti přinesly do školy svoji nejoblíbenější hračku. Děti nám hračku nejprve představily, povyprávěly, od koho ji dostaly a předvedly ostatním dětem, co umí. Po ukázce hraček byly děti rozděleny do skupinek. Každá skupinka měla za úkol vytvořit plakát Hračkářství. Dopoledne jsme také vyplnili hraním her – děti si zahrály pexeso, poznávaly hračku hmatem a také jsme využili krásného zimního počasí a na chvíli jsme opustili školu a vydali se do sněhových vloček stavět sněhuláky. Na závěr si každý svoji hračku namaloval a dopoledne bylo zakončeno pohádkou O pejskovi a kočičce.