Na atletickém čtyřboji to našim žákům zase „cinklo“!

V pátek 23.9. se na Městském atletickém stadionu Dany Zátopkové v Uherském Hradišti konal již tradiční atletický závod – Atletický čtyřboj. Po prázdninové pauze se atletických závodů zúčastnilo deset škol z Uherskohradišťska. Všichni žáci byli po dvouměsíční odmlce připraveni podat své nejlepší výkony a ukázat se před četným publikem. Zejména naši žáci předvedli skvělé výkony! Naše škola do závodů vyslala čtyři družstva – mladší žáky, mladší žákyně, starší žáky, starší žákyně. Mladší žákyně se umístily na 1. místě, mladší žáci skončili na 3. místě, starší žákyně vybojovaly 5. místo a starší žáci obsadili 6. místo. Do krajského finále postupují mladší žákyně a mladší žáci. Tento závod se koná na uherskohradišťském atletickém stadionu ve středu 5. 10. 2022. Všem závodníkům gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v krajském finále!