17.12.2015

Na II. stupni zpívali slavíčci...

Ve středu 16. prosince se naší školou rozezněly krásné hlasy. Proběhlo totiž školní kolo soutěže ve zpěvu lidových písní „Zazpívej, slavíčku…“. Už od října jsme v hodinách hudební výchovy vybírali ty nejlepší zpěváky z jednotlivých tříd. Vybrat absolutního vítěze bylo velice těžké, konkurence byla opravdu velká. Nakonec můžeme prohlásit, že nejlepšími zpěvačkami lidových písní na naší škole jsou: Julie Luběnová ze VII.A (1. místo), Viktorie Slováková ze VI.A (2. místo) a Magda Žmolíková ze VI.B (3. místo) v kategorii 6. - 7. ročník a Helenka Šťastná z IX.D  (1. místo), Hanka Píšťková z IX.A (2. místo) a Bětka Pleváková z VIII.D (3. místo) v kategorii 8. - 9. ročník.  Vítězkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech soutěže.